7 lutego 2016 admin

Biegi łyżwiarskie – znowu podium

I tym razem reprezentacja naszej szkoły nie zawiodła. Podczas piątkowych (5.02.2016r.)zawodów w biegach łyżwiarskich nasi uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Utarło się już, że z naszymi drużynami w tej dyscyplinie trzeba się liczyć. Dziewczęta: Nicola Drobniak, Julia Hamerlik, Adrianna Makuch i Julia Witczyk, wywalczyły II miejsce. Natomiast chłopcy: Wiktor Czerwiński, Dominik Mucha, Bartłomiej Rogoń i Mateusz Migdał, zajęli III miejsce. Warto nadmienić, iż Wiktor (uczeń klasy IV) osiągnął wśród chłopców 2 czas.
Obydwie drużyny walczyły do utraty tchu – gratulujemy woli walki oraz umiejętności!