3 kwietnia 2019 anulkaolszew

Bezpiecznie na rowerze

W Naszej Szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna „Bezpiecznie na rowerze” skierowana do uczniow klas IV i V. W dniu dzisiejszym podjęliśmy działania zwiększające wiedzę dzieci z zakresu zasad poruszania się po drogach, zagrożeń pojawiających się na drodze, bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach.
W ramach zabawy w formie quizow, zagadek, łamigłówek oraz kart z zadaniami przypominalismy jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo na rowerze i jakie wyposażenie roweru jest obowiązkowe.
Na korytarzach pojawiły się m.in. instrukcje o tym, jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych z sygnalizacją i bez sygnalizacji.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Informyjemy, że strajk trwa nadal. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, informacje pojawią się na stronie internetowej i fanpage'u. Opiekę nad dziećmi sprawuje jedynie dyrektor szkoły. Informacje dla rodziców..

Przejdź do paska narzędzi