3 kwietnia 2019 anulkaolszew

Bezpiecznie na rowerze

W Naszej Szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna „Bezpiecznie na rowerze” skierowana do uczniow klas IV i V. W dniu dzisiejszym podjęliśmy działania zwiększające wiedzę dzieci z zakresu zasad poruszania się po drogach, zagrożeń pojawiających się na drodze, bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach.
W ramach zabawy w formie quizow, zagadek, łamigłówek oraz kart z zadaniami przypominalismy jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo na rowerze i jakie wyposażenie roweru jest obowiązkowe.
Na korytarzach pojawiły się m.in. instrukcje o tym, jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych z sygnalizacją i bez sygnalizacji.

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r. Msza o godz 9.00.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII