19 września 2017 anulkaolszew

Bezpieczna droga do szkoły

W piątek 15 września 2017 r. uczniowie klas młodszych SP 11 wzięli  udział  w ogólnopolskiej akcji  „Bezpieczna Droga do szkoły”, zorganizowanej  przez PSB Mrówka Format Zawiercie.  Zakres akcji obejmował część teoretyczną –prelekcję w szkole oraz  praktyczne zajęcia w terenie przy ulicy.

Policjanci z KPP w Zawierciu przedstawili uczniom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię.   Uczestnicy spotkania otrzymali kamizelki odblaskowe oraz odblaski, dzięki którym będą widoczni i bezpieczni na drodze.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w wykładzie, chętnie odpowiadali na zadawane pytania, z uśmiechem przedstawiali, jak należy zachować się w różnych sytuacjach ,będąc uczestnikami ruchu drogowego.
Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu za wsparcie merytoryczne tej akcji poprzez uświadomienie najmłodszych o bezpieczeństwie w drodze do szkoły. Dziękujemy również PSB Mrówka Format Zawiercie, a szczególnie „MRÓWCE” – maskotce, dzięki której uczniowie z radością i uśmiechem przyswajali zasady bezpieczeństwa obowiązujące na drodze.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")