28 marca 2018 anulkaolszew

„Astronomia moją pasją”

Uczennice klasy VII Naszej Szkoły wzięły udział w Konkursie „Astronomia – moją pasją” organizowanym przez Urząd Miasta Zawiercie w ramach Tygodnia Nauki 2018. Uczennice: Natalia, Nicola, Julia i Małgorzata wykonały makietę przedstawiającą Układ Planetarny w korelacji z 12 znakami zodiaku. Konkurs zakładał wykonanie pracy plastycznej o walorach artystyczno-naukowych. Praca naszych uczennic zajęła II miejsce. Gratulujemy naszym zdolnym uczennicom, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu własnych pasji.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 22.06.2018 r. na godz. 10.00.

Twój głos jest dla nas ważny!
Nasza Szkoła bierze udział w konkursie "Podwórko Talentów Nivea"

Walczymy o piękny plac zabaw dla naszych dzieci.
Głosuj codziennie!

Głosuję na: "Podwórko Nivea" 

Możesz pobrać aplikację PODWÓRKO NIVEA na telefon i głosować codziennie!