30 listopada 2016 sp11

Andrzejki w klasie III

Dziś w klasach młodszych obchodziliśmy Dzień Świętego Andrzeja. Andrzejki to super okazja aby wraz z kolegami i koleżankami poznać rozpowszechnione wróżby i przesądy. Przy okazji wróżb  andrzejkowych ćwiczyliśmy matematykę- poznając swoją cyfrę w numerologii, laliśmy wosk, układaliśmy buty aby dowiedzieć się kto pierwszy porzuci san kawalerski/ panieński, poznaliśmy imiona naszych przyszłych sympatii. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")