2 października 2017 anulkaolszew

„ALUNASTKI  Z    11”

 

                Alunastki to nazwa zespołu dziewczyn reprezentujących Szkołę Podstawową nr 11 w Zawierciu. Grupa cheerleaders  istnieje od marca 2017 roku i aktywnie uczestniczy w wydarzeniach szkoły. Głównym zadaniem drużyny jest występ taneczny podczas meczów zawierciańskiego zespołu siatkarzy Aluron Warta Virtu Zawiercie. 01.10.2017 roku nastąpiła inauguracja Plusligii
i jednocześnie premierowy udział Alunastek, które wystąpiły
w strojach uszytych przez Zakład Poprawczy w Zawierciu.

Cheerleaders wykonały układy taneczne pomiędzy kolejnymi setami, dopingując tym samym zawodników do zaciętej walki
z Mistrzami Polski. Zarówno mecz,  jak i występ Alunastek należy zaliczyć do udanego startu w sezonie.

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Przejdź do paska narzędzi