23 października 2019 anulkaolszew

Alpaki w naszej szkole!

Nasze przedszkole odwiedzili dziś niecodzienni goście: alpaki Niki i Olaf. Są to zwierzęta bardzo przyjazne o łagodnym usposobieniu. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat zwierząt, a także miały możliwość nakarmienia i pogłaskania naszych gości. Dziękujemy za wizytę! ❤

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi