25 września 2016 sp11

Akcja „Sprzątanie Świata”

Dnia 16 września wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Zawierciu wraz z wychowawcami, w ramach zajęć dydaktycznych, wyruszyli na dokładne sprzątanie osiedla Marciszów. Młodzież została zaopatrzona w worki na śmieci i rękawice. Przeprowadzona po raz kolejny akcja „Sprzątania Świata” była świetną okazją do rozmów na temat istotnych spraw, które dotyczą dbania o naszą planetę Ziemię.

         Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i czynny udział w akcji.

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

Dzień 30.04.2020 jest dniem wolnym do zajęć dydaktycznych/zdalnego nauczania.
Egzaminy ósmoklasisty 16, 17, 18 czerwca
Szanowni rodzice i uczniowie od poniedziałku 16 marca szkoła zamknięta w budynku nie odbywają się żadne zajęcia. Lekcje prowadzone są zdalnie. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I

Przejdź do paska narzędzi