11 listopada 2016 sp11

Akcja „Pan Sprzątalski”

W tym tygodniu w naszej szkole akcja „Pan Sprzątalski” dobiega końca. Niestety,  bo świetnie się przy tym bawiliśmy, a do tego dużo nauczyliśmy. Uczniowie klas I-III poszerzyli swoją wiedzę na temat segregacji śmieci, recyklingu i tego jak być EKO. Każda klasa przygotowała swoją kronikę, a chętni uczniowie przygotowali prace plastyczne i techniczne wykorzystując do ich tworzenia tylko materiały, które nadają się do przetworzenia. Zobaczcie sami jacy nasi uczniowie są kreatywni!!!