11 listopada 2016 sp11

Akcja „Pan Sprzątalski”

W tym tygodniu w naszej szkole akcja „Pan Sprzątalski” dobiega końca. Niestety,  bo świetnie się przy tym bawiliśmy, a do tego dużo nauczyliśmy. Uczniowie klas I-III poszerzyli swoją wiedzę na temat segregacji śmieci, recyklingu i tego jak być EKO. Każda klasa przygotowała swoją kronikę, a chętni uczniowie przygotowali prace plastyczne i techniczne wykorzystując do ich tworzenia tylko materiały, które nadają się do przetworzenia. Zobaczcie sami jacy nasi uczniowie są kreatywni!!!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe:

"Dobry Start", to program jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Rodziny otrzymają 300 zł na każde dziecko. Świadczenie - bez względu na dochód.
Więcej informacji znajdziesz na: mpips.gov.pl

Wniosek możesz złożyć w MOPS lub elektronicznie na STRONIE
(Wybierz: Profil zaufania on-line, zaloguj się do swojego banku i złóż wniosek znajdź zakładkę "dobry start 300")