16 października 2016 sp11

Zajęcia na świetlicy

Nie ma zdjęć w tej galerii.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej nasi uczniowie przy pomocy wychowawców świetlicy przygotowywali piękne laurki. Nie były to zwykłe laurki, ponieważ do ich wykonania uczniowie wykorzystali nie tylko kolorowe bibuły i papiery ale także zieloną soczewicę, kawę, makarony, cynamon oraz kardamon- dzięki czemu laurki nie tylko ciekawie wyglądały ale także pachniały. Dodatkowo wśród dzieci uczęszczających do świetlicy ogłoszony został konkurs na wykonanie najpiękniejszej laurki. Po burzliwych obradach jury wybrało laurkę w kształcie serca wykonaną suchymi pastelami przygotowaną przez Lenę Korzekwa z klasy II.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za wszystkie wykonane laurki a naszej zwyciężczyni serdecznie gratulujemy! 🙂

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.Poniżej znajdują się niezbędne dane kontaktowe :