MŁODZI W AKCJI w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie | Szkoła Podstawowa nr 11 Zawiercie
12 czerwca 2018 anulkaolszew

MŁODZI W AKCJI w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie

Dużym wydarzeniem była Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych zorganizowana przez CEO w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie. Zespoły z całej Polski opowiadały o swoich działaniach wykonanych w ramach programów obywatelskich. Nasza grupa projektowa (SP 11 i SP5) również miała okazję tam się zaprezentować – było to dla nich duże wyróżnienie. Przypominamy, iż realizując program „Młodzi w Akcji” nasi uczniowie projektowali zagospodarowanie zaniedbanego terenu przy ulicy Paderewskiego (kiedyś było to miejsce tętniące życiem- basen). Efekty swojej pracy prezentowali w MOK Zawiercie.

Wyprawka dla klasy I