19 lutego 2018 anulkaolszew

Nabór do Próbnej 6 Gromady Zuchowej „UFOLUDKI”

W poniedziałek 19.02.2018 r.  w Naszej Szkole odbył się nabór do Próbnej Gromady Zuchowej „UFOLUDKI” w którym brały udział dzieci z klasy „0” oraz uczniowie z klas I-III. W trakcie naboru przedstawiona został krótka informacja o zuchach oraz pląsy i zabawy, przy których wszyscy świetnie się bawili. Nabór został zorganizowany przez dh. Annę wraz z innymi druhnami z 9 WDH „Kosmonautów”.
Spotkanie z zainteresowanymi rodzicami odbędzie się w dniu 22.02.2018 r. o godzinie 16:00 w świetlicy szkolnej.

Zawieszenie dni wolnych 6,7,8 kwietnia 2020

Szanowni rodzice i uczniowie jutro i pojutrze szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze, natomiast od poniedziałku 16-25 szkoła zostaje zamknięta i nie będą odbywały się żadne zajęcia. Proszę o śledzenie strony MEN oraz pozostawanie w stałym kontakcie ze szkołą.
Dyrektor: Dorota Koziorowska

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją:
Rekrutacja do klas I