25 maja 2019 anulkaolszew

Projekt edukacyjny z języka angielskiego „Word Master”

Od 18 marca do 24 maja 2019 r. uczniowie klasy IV brali udział w kolejnym projekcie edukacyjnym tym razem z języka angielskiego o tytule „Word Master”.
Składał się on z 4 rund, które rozgrywane były przez 4 tygodnie w każdy piątek. I runda dotyczyła słownictwa o tematyce Food and drinks, II – Animals and people, III – House and furniture, a IV Daily activities. Każdy z uczniów tydzień wcześniej otrzymywał zakres słownictwa obowiązującego – 50 słówek.
Z przedstawionego wcześniej zakresu słownictwa uczniowie zmagali się z czasem – 5 minut – tłumaczyli 20 wybranych słów. Oznacza to, że na przetłumaczenie jednego słówka  mieli zaledwie 15 sekund. Projekt miał na celu poszerzenie i utrwalenie słownictwa dotąd poznanego na lekcjach.
Po sprawdzeniu wyników okazało się, że niezbędna jest dogrywka, którą uczniowie rozegrali 24 maja 2019 r.
    Bardzo miło Nam ogłosić, iż I miejsce zdobył Wojciech , II  Maksymilian , a III Tymoteusz. Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy!

Joanna Mrozińska
Aleksandra Świtała

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r. Msza o godz 9.00.
Jeśli pogoda będzie sprzyjać zakończenie odbędzie się na placu szkolnym
o godzinie 10.00 (dla wszystkich uczniów).
W przypadku deszczowej pogody zakończenie odbędzie się w szkole:
-godz 10.00 klasy I-III
-godz 10.30 klasy IV-VIII